Vítej - Welcome!

Pokud se chceš přidat do gangu mých studentů, máš na výběr z několika možností

NA ŽIVO / ONLINE

Kurzy poběží naživo v Chrudimi, a také online po síti skrze videohovory pro ty, kteří to mají za námi daleko. Pokud jsi z vesnice vedle a zvažuješ, zda se učit se mnou na živo, nebo online, doporučuji se „hecnout“ a jít do toho s námi na živo.

Při výuce na živo totiž můžeme využít spoustu super výukových technik a metod, které jsou při online výuce částečně omezené. Výuka na živo je díky tomu šťavnatější a výživnější, a studenta ještě více vtáhne do dění.

Online výuku využívají především studenti, kteří chtějí individuální lekce, nebo ti kteří jsou opravdu daleko. Nicméně i pár online skupinek už mám odučeno.

S ÚVODNÍM VÍKENDEM / BEZ ÚVODNÍHO VÍKENDU

Na úvodním výukovém víkendu v září budeš mít možnost se potkat se členy tvého budoucího studijního gangu, zbavit se ostychu z mluvení snadno a rychle a zároveň si oťukat, v čem že tedy vlastně je ta moje výuka tak jiná.

Budou k dispozici dvě varianty:

  • Víkend v Podkrkonoší - se stravou a ubytováním, výukou, hrami, výlety

  • Víkend v Chrudimi - dopolední a odpolední výuka a hry

NA POHODU / INTENZIVNĚ

Na pohodu znamená jednou týdně na 2 hodiny. Intenzivně znamená dvakrát týdně na 2 hodiny. Na pohodu si to dej, pokud na angličtinu nemáš tolik času, chceš se zlepšit, ale nemáš v  plánu se do toho opřít silou. Intenzivně si to dej, pokud se chceš rychle posunout, máš odhodlání a jsi rozhodnutý tomu věnovat nemalou časovou dotaci.

V obou případech počítej se zadávanými domácími úkoly, který jsou dalším chytře investovaným časem do tvého vzdělání, i časem na samostudium které zadávám, například filmy, knížky (ale neboj, žádná nuda to nebude!)

INDIVIDUÁLNĚ / VE SKUPINĚ

Tady záleží na tvých preferencích. Na individuální výuce je čas jen tvůj, na skupinovkách je zase fajn poznat další namotivované studenty, a vystřídat více parťáků, s kterými během lekce mluvíš.

MOŽNOSTI PLACENÍ

Platba funguje formou předplácení si počtu lekcí dle předem dohodnuté intenzity. Můžeš si předplácet každý měsíc zvlášť, a nebo 3 měsíce, půl roku, či celý rok, na což se vztahují také odpovídající slevy.

V průběhu září 2021 se spustí tyto kurzy:

  • Baby sheep (začátečník)
  • Pupil sheep (mírně pokročilý)
  • Sheep student (středně pokročilý)
  • Adult sheep (pokročilý)

Bude to jiné, bude to sranda, bude to hravé a bude to efektivní. Buď u toho!
Nejdříve však proběhne online hovor či osobní setkání. To abych zjistila do které kategorie si tě zařadit ;)
Pobavíme se o všech možnostech a variantách, a vybereme pro tebe to nejvhodnější.

První měsíc na zkoušku.
Pokud ti lekce nesednou a nebudeš chtít pokračovat, půlka peněz se vrátí do tvé peněženky. Fér business offer, ne?

Výborně! Slibuji že svého rozhodnutí nebudeš litovat! Nech mi tady na sebe telefonní a emailový kontakt, brzy se ti ozvu s nabídkou termínu na video-hovor. Ten může proběhnout buď přes whatsapp nebo google meet. Jsou to ty nejjednodušší varianty a s oběma ti můžu poradit :)


Kontaktní formulář

Těší se na tebe!

Moni and the Talking Sheep

english